Neler Yapıyoruz?

"Adres Ajans, Gaziantep'te rulo etiket,ürün etiketi,sallama etiket ,katalog ,broşür,afiş,logo tasarımı,matbaa,tabela metal etiket ,kartvizit,promosyon,takvim,kalem,kartela,el ilanı,magnet,kurumsal kimlik, katalog tasarımı, ürün fotoğraflama, promosyon ürünleri,web tasarım ve baskı işlemleri üzerine hizmet veren kaliteli bir reklam ajansıdır."
Web Tasarımı

Kreatif Grafik Tasarımı

Katalog Tasarımı

Katalog tasarım çalışması firmalar hakkında net ama detaylı bilgiler veren görsellerle zenginleştirilmiş bir nevi firma tanıtım rehberidir. Her bir firma kendini kaliteli ev detaylı bir şekilde anlatıma sahip olan katalog tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Önemli olan gerçek anlamda kaliteli bir çalışma ortaya çıkartarak piyasanın yapılmamış özel bir kataloğuna sahip olabilmektir. Katalog tasarımları sayesinde bir anda binlerce kişiye kolayca ulaşılabilmekte yapılan hizmetler kolayca müşterilere aktarılabilmektedir.

E-katalog Tasarımı

Tanıtım ve reklam argümanları içinde görsel ürünlerinin(TV, sinema, internet yayıncılığı, sosyal medya) ve yazılı ürünlerin(Gazete, dergi, bülten, katalog, broşür, kitap) yerleri yadsınmaz ancak Milenyum ile birlikte gittikçe yaygınlaşan dijital yayınlar ve e-kataloglar pazarlamada çok ciddi bir paya sahip oldular. Elektronik ortamda hazırlanan e-katalog(Elektronik ortamda hazırlanmış katalog), kullanıcılar açısından bakıldığında baskı sistemiyle yapılan kardeşine göre çok esnek bir yapıla sahiptir.

Logo Tasarımı

Çağımızda pazar rekabetinin artması, markaların kendini ifade ediş biçimlerinde daha kreatif düşünmelerini gerektirmektedir. Logo görsel bir mesaj olduğu için, hedef kitleye çok daha hızlı ulaşır ve uzun süre akılda kalır. Elbette bunun sağlanması için alıcı ve logo tasarım hizmeti veren firma arasında başarılı bir iletişim süreci sağlanmalıdır. Logo, bir şirketin çizgiler ve renklerle kendini ifade ediş biçimidir. Bu sebeple, logonun şirketin kurumsal imajına uygun hazırlanması gerekir.

Broşür Tasarımı

Broşür, etkin tasarımı ile ürün ve hizmet tanıtımı yapan, genellikle tek parça ve üç kırımlı olarak kullanılan basılı malzemelerdir. Broşür bilgi, davet, organizasyon, ürün ve olay gibi tek bir konuya odaklanarak onun hakkında olumlu fikir sahibi edinmeyi ve harekete geçirmeyi hedefler. Diğer tanıtım materyalleri olan afiş ve dergiye göre en önemli farkı, kısa zamanda tüketilmesi ve buna rağmen etkili tanıtım için en sık kullanılan grafik tasarım ürünlerinden birisi olmasıdır.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar içinhazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır. Kartvizitler aslen başka bir kişiye iş, ünvan ve iletişim bilgilerini vermek amacıyla bastırılır; ancak bundan çok daha fazlasıdır. Sunulan hizmetleri ön plana çıkararak başarılı ve profesyonel bir algı oluşturan kartvizitler, günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama araçlarının başında gelir.

Web Tasarımı

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışmaları sektörel farklılıklar içerir. Yani her marka için aynı kurumsal kimlik tasarımı oluşturulmaz. Markaların ihtiyaçları burada kurumsal kimlik tasarımına yön verse de tam bir kurumsal kimlik çalışmaları arasında şunlara yer verebiliriz.

 • Marka ismi
 • Markanın ismi aslında kurumsal kimliğin başlangıcıdır. Marka ismini logo tasarımı takip eder.
 • Logo
 • Logo kurumsal kimlik çalışmasının mihenk taşıdır. Logo tasarımının font ya da sembollü tasarlanmasından sonraki süreçte logonun doğru kullanımı, logonun hatalı kullanımı, logonun renk paleti, siyah ve beyaz kullanımını kurumsal kimlik içerisinde yer almaktadır. Font Kullanımı – Kurumsal Yazı Tipi Kullanımı Markanın kendine özgü fontu, bu fontun ailesi ve kullanımı kurumsal kimlik içerisinde yer almaktadır.
 • Slogan
 • Markanın sloganının nerede ve nasıl kullanılacağı mutlaka kurumsal kimlik tasarımı içerisinde yer almalıdır. Slogan logodan sonra mı logoyla birlikte mi kullanacağı gibi soruların cevaplandığı ve tasarlandığı kısım olarak belirtebiliriz.
 • Kartvizit
 • Kartvizit tasarımınız marka isminizin, logonuzun, sloganınızın ve iletişim bilgilerinizin kurumsal kimliğinize seçilen kurumsal yazı tipi kullanımı ile uygun bir şekilde yansıtılmasıyla oluşturulur.
 • Antetli Kağıt ve Devam Kağıdı
 • Antetli kağıt özellikle kurum içi ve kurum dışı yazışmalarda kullandığınız bir kurumsal kimlik öğesidir. Antetli kağıt; sloganı, logoyu ve iletişim bilgilerini içerir. Devam kağıdı ise logo kullanımı ile oluşturulur.
 • Zarflar
 • Torba zarf, diplomat ve para zarfı, pencereli ve penceresiz zarf, hava kabarcıklı zarf, kraft zarf, mektup ve cd/dvd zarfları tasarımları kurumsal kimlik tasarımının içerisinde yer almaktadır.
 • Dosyalar ve Kutu Tasarımı
 • Kurum içinde sıkça kullanılan dosyalar ve kurum dışına gönderilen dosya/kutu tasarımları kurumsal kimlik öğeleri içerisinde yer almaktadır.
 • Faturalar, Makbuzlar ve Fişler
 • Fatura, irsaliyeli fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulaları, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu, özel fatura tasarımları, teklif formları, sipariş formları, iş takip fişleri, sipariş fişi, kasa fişi ve tahsil fişini bu kategorinin altında toplayabiliriz.
 • Kartlar, Sertifikalar ve İlanlar
 • Tebrik kartları, davetiye kartları, dönkartlar, eleman ilanları ve şablon olarak marka tarafından iletilecek medya ilanları bu kategoride yer alabilir.
 • Bayrak ve Giydirmeler
 • Araç giydirmeleri, bina giydirmeleri, billboardlar, bayrak, flama, rollup, örümcek, stand ve kürsü tasarımları markanın özellikle tanıtım süreçleri içerisinde en sık kullandığı kurumsal kimlik araçlarındandır.
 • Tabela Tasarımları
 • Kurumsal kimliğe uygun yönlendirme tabelaları, departman isim tabelaları, kurum dışı ve kurum içi tabela tasarımları dahil edilebilir.
 • Ambalaj Tasarımları
 • Kurumsal çantalar, poşetler, koliler, kutular kurumsal kimlik tasarımına dahil edilebilir.
 • Promosyon Tasarımları
 • Ajanda, bloknot, defter, kalem, usb, takvimler bu gruba dahil edilebilir. Sektörel bazda promosyon ürünleri genişletilebilir.
 • E-Mail İmzası
 • Mailinize eklediğiniz imzanız, kurumsal kimliğinizin dijitaldeki öğelerinden biridir. E-mail imzanızda isim bilgileriniz, adresiniz, web site adresiniz ve sosyal medya bilgilerinin yer alması tavsiye edilir.
 • Web Sitesi
 • Dijital bir kurumsal kimlik öğesi olan web sitesi, markanızın dijital versiyonudur.
  Web Tasarımı

  Web Tasarımı

  Kurumsal Web Tasarımı

  Etkileşimli ve dinamik yapısı tanıtım ve pazarlama konusunda Web’in mükemmel bir araç olmasını sağlar. Adres ajans alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde, gelişen teknolojileri yakından izleme imkanına ve bunu müşterilerine en kısa sürede ulaştırabilme yeteneğine sahiptir.Sizler için kreatif fikirler üretip çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

  E-Ticaret Tasarımı

  Web tasarımı etkileşimli ve dinamik yapısı tanıtım ve pazarlama konusunda Web’in mükemmel bir araç olmasını sağlar.Adres Ajans alanlarında uzmanlaşmış kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde, gelişen teknolojileri yakından izleme imkanına ve bunu müşterilerine en kısa sürede ulaştırabilme yeteneğine sahiptir. Gelin sitenizi hazırlayalım ve tüm dünyanın kullandığı internette sizin de tanıtımınızı yaparak, şubenizi açalım.Online güvenli alışveriş sisteminiz ile sizlerde kazançlarınızı 10 katına arttırın ve böylece dünya çapında internet kullanıcılarına doğrudan ulaşma imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayalım.

  Web Tasarımı

  Fotoğraf Hizmetleri

  Ürün Odaklı Fotoğraf Çekimi

  Adres Ajans; bünyesinde bulunan uzman fotoğrafçı kadrosu ve ürün çekimi kulvarındaki 16 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan bir prodüksiyon ajansıdır. Profesyonel ürün çekimleriyle ürünlerinizin satışını artırabilir, onları potansiyel müşteri kitleleriyle buluşturabilirsiniz. Çalışmak için bizi seçtiğinizde bu alanda uzman kadroyla çalışmış olacak, çekim öncesi ve sonrası tam destek alacaksınız. Üst menülerden kategorisel olarak ürün çeşitlerinize en yakın olanları da bulabilirsiniz. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Web Tasarımı

  Matbaa Baskı Hizmetleri

  Matbaa ve Baskı Hizmetleri

  Adres Ajans Olarak; Teknoloji ile Hizmetinizdeyiz! Full bilgisayar kontrollü, saatte 50.000 adet baskı kapasiteli 4 renk ve 5 renk+laklı baskı makinemiz ile ürettiğimiz işleri, konusunda uzman mücellit ustalarımız, sizin beğeninize sunmak için bütün titizlikleri ile çalışırlar. Broşür, katalog, kartvizit, antetli kağıt, cepli dosya, flyer, insert, afiş, zarf, klasör, etiket, bloknot, küp not, el ilanı, takvim, defter, dergi vb aklınıza gelebilecek herşeyi temin etmekten mutluluk duyarız.

  Web Tasarımı

  Etiket Baskı Hizmetleri

  Rulo Etiket

  Sektörünüz ve ürününüz ne olursa olsun müşteri tarafından ilk dikkat çeken üzerindeki etikettir. Ürünlerinizin raf ömrü boyunca markanızı ve şirketinizi en iyi şekilde temsil edecek kaliteli etiket kullanılması oldukça önemlidir. Bunun için etiket hammaddesi, yapışkan türü ve baskı kalitesi ön plana çıkmaktadır. Ürün, ambalajı ve sunum koşullarına göre kağıt veya plastik bazlı etiket hammaddelerinden birini tercih etmemiz gerekmektedir. Etiketin yapışacağı zemine ve ortam şartlarına uygun doğru tutkal türünü seçmek raf ömrü boyunca etiketin en iyi tutunmasını sağlar, istenmeyen durumların önüne geçilmiş olur.

  Metal Etiket

  Üzerine serigrafi baskı tekniği , asit indirme vb. yüzey işlemleri uygulanarak yüzeyi şekillendirilen ve(ya) işlenen metalin herhangi bir çeşidiyle yapılmış etiket çeşidine metal etiket denir. Endüstriyel ortamın kendine has bazı fiziksel, kimyasal ve mekanik aşındırma ortamı olabilmekte durum böyle olunca endüstriyel ortama yönelik etiket ihiyacı oluşmuştur. Kuşkusuz metal etiket çeşitlerimiz endüstriyel ortamın zor şartlarına dayanacak ve sizin markanızı, logonuzu vb işaretlerinizi çok uzun yıllar koruyacak etiket çeşitidir.

  Web Tasarımı

  Ambalaj Baskı Hizmeti

  Ambalaj Baskı Hizmeti

  Fuarlarda kataloglarınızı firmanızın prestijini yansıtacak bir karton poşet içerisinde sunmak ya da mağazanızda ürünlerinizi, özel ambalajlar ve size özel tasarlanarak basılmış kağıt poşetler ile müşterilerinize sunmak istemez misiniz? Özel baskılı karton ve kağıt poşet, baskılı naylon el geçme mağaza torbaları, hediyelik ambalaj kağıtları, özel tasarım hediye kutuları, ayakkabı kutusu, pizza kutusu, iç separatörlü ürün kutuları, ürüne özel tasarımlı kutular ve daha fazlası www.adresajans.com'da.

  Web Tasarımı

  Promosyon Hizmetleri

  Promosyon Ürünler

  Adres Ajans olarak promosyon tasarımları denildiğinde akla ilk gelen “hediyelik eşya” anlayışını kırıyor, markanızın fanatikliğini arttırmak için kullanılabilecek en önemli algı mecraları olarak görüyoruz. Çünkü hayatın her alanına dokunan tasarım fikirleri üretiyoruz. PROMOSYON TASARIM FİKİRLERİ A’dan Z’ye tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan yenilikçi bir ajans olarak yeni yıl planlamalarınızda veya fuar hazırlıklarınızda size uygun promosyon tasarım ürün fikirleri düşünür, bunları sizler ile paylaşırız. Hemfikir olduğumuz noktalarda hemen harekete geçer, çözüm ortaklarımızla yürüttüğümüz üretim aşamasını işletiriz.

  Web Tasarımı

  Sosyal Medya Tasarımı

  Sosyal Medya Tasarımı

  İyi bir sosyal medya pazarlaması için iki etmen gereklidir:

  1. Yüksek kaliteli içerik
  2. Tutarlı markalaşma

  Ayrıca uygun tasarım çalışmaları olmadan da sosyal medya pazarlamanız eksik kalacaktır çünkü sosyal medya, markanız için görsel bir platformdur. Sosyal Medya Tasarım Hizmetimizi deneyimli ekibimizle markanızı öne çıkaran sosyal medya tasarımı oluşturuyoruz.